Magazynier – kierowca do 3,5 tony:

Nasze Wymagania:

- Czynne prawo jazdy kat B
- Zaangażowanie i chęć do pracy
- Doświadczenie w pracy w magazynie
- Sumienność w wypełnianiu obowiązków
- Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego
- Doświadczenie w pracy jako kierowca samochodu do 3,5 tonyi

Twój zakres obowiązków

- Dokładne sprawdzanie dostaw
- Załadunek i rozładunek towaru
- Sporadyczne wyjazdy z towarem
- Przejrzyste układanie towaru na regałach
- Właściwe zabezpieczenie towaru do transportu
- Przygotowywanie towaru, dokumentów do inwentaryzacj
- Obsługa klienta w zakresie sprzedaży hurtowej jak i detalicznej
- Prawidłowe przygotowanie stanu zapasów magazynowych do inwentaryzacji
- Przyjmowanie i wydawanie towarów i materiałów na podstawie faktur względnie dowodów dostawy

Miejsce pracy:

- ul. Katowicka 104, 41-400 Mysłowice

Oferujemy:

- Umowa o pracę – pełny etat
- Jednomiesięczny okres rozliczeniowy
- Praca wg grafiku od 7:00 do 15:00 lub 8:00 do 16:00
- Pracę od poniedziałku do piątku

Warunkiem bezwględnym rozpatrzenia CV, jest zawarcie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016. przez Administratora danych LEMAR Electric sp. z o.o. z siedzibą 41-400 Mysłowice ul. Katowicka 104

Jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy?
Wyślij swoje CV na adres malgorzata.jarosinska@lemarelectric.pl

LEMAR Electric Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.