Sprzedawca ElektroMARKET:

Opis stanowiska:

- Profesjonalna obsługa klienta
- Udzielanie porad w doborze produktów (mile widziana znajomość branży elektrycznej)
- Realizacja planów sprzedażowych
- Dbanie o wygląd i wystrój sklepu
- Obsługa skanera
- Obsługa kasy fiskalnej
- Drukowanie raportów kasowych

Wymagania:

- Minimum dwa lata doświadczenia w handlu
- Wykształcenie minimum średnie
- Znajomość branży elektrycznej będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

- ul. Katowicka 104 , 41-400 Mysłowice

Oferujemy:

- Praca w młodym i dynamicznym zespole
- Praca w równoważnym systemie czasu pracy (wszystkie niedziele wolne, praca w soboty od 8:00 do 15:00 wg grafiku)
- Szkolenia

Warunkiem bezwględnym rozpatrzenia CV, jest zawarcie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016. przez Administratora danych LEMAR Electric sp. z o.o. z siedzibą 41-400 Mysłowice ul. Katowicka 104

Jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy?
Wyślij swoje CV na adres malgorzata.jarosinska@lemarelectric.pl

LEMAR Electric Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.