Księgowa:

Opis stanowiska:

- księgowanie części dokumentów spółki,
- sporządzanie i weryfikacja rejestrów VAT
- przygotowanie płatności oraz monitoring należności
- prowadzenie części rozliczeń kasowych
- opracowywanie raportów finansowo-księgowych z działalności firmy dla Zarządu
- prowadzenie innych bieżących spraw z zakresu księgowości i finansów
- dekretowanie i księgowanie dokumentów
- prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami
- przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
- współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS)
- przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
- potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

Wymagania:

- minimum średnie wykształcenie w zakresie rachunkowości
- dobra znajomość zagadnień CIT, VAT, PIT, ustawy o rachunkowości
- doświadczenie zawodowe w księgowości
- znajomość programu ENOVA będzie dodatkowym atutem
- umiejętność współpracy z zespołem
- odpowiedzialność, systematyczność i terminowość
- dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia

Miejsce pracy:

- ul. Katowicka 104 , 41-400 Mysłowice

Oferujemy:

- Umowę o pracę na pełny etat w godzinach od 8:00 do 16:00
- Stabilne zatrudnienie

Warunkiem bezwględnym rozpatrzenia CV, jest zawarcie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016. przez Administratora danych LEMAR Electric sp. z o.o. z siedzibą 41-400 Mysłowice ul. Katowicka 104

Jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy?
Wyślij swoje CV na adres malgorzata.jarosinska@lemarelectric.pl

LEMAR Electric Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.