Specjalista ds. Handlowych:

Opis stanowiska:

- budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami na powierzonym terenie, a także sukcesywne pozyskiwanie nowych klientów
- obsługa aktualnych klientów
- monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
- tworzenie ofert handlowych oraz odpowiedzi na zapytania klientów
- czynny udział w przetargach
- prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
- raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie
- doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym (doświadczenie w branży elektrycznej będzie dodatkowym atutem)
- samodzielność
- umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
- prawo jazdy kategoria B (będzie dodatkowym atutem)
- umiejętność planowania oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
- dynamizm i pasja w realizacji zadań

Miejsce pracy:

- ul. Katowicka 104 , 41-400 Mysłowice
- Grabiszyńska 163 pok.131, 53-439 Wrocław
- ul. Brukowa 8, 91-341 Łódź

Oferujemy:

- Umowę o pracę na pełny etat w godzinach od 8:00 do 16:00
- Atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do doświadczenia i osiąganych wyników
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Szkolenia

Warunkiem bezwględnym rozpatrzenia CV, jest zawarcie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016. przez Administratora danych LEMAR Electric sp. z o.o. z siedzibą 41-400 Mysłowice ul. Katowicka 104

Jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy?
Wyślij swoje CV na adres malgorzata.jarosinska@lemarelectric.pl

LEMAR Electric Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.