Agnieszka Śliwa
Sekretariat Zarządu
sekretariat@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 13 wew. 104


Aneta Mucha
Członek Zarządu, Dyrektor ds. Finansowych
aneta.mucha@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 13 wew. 102
: +48 697 697 770


Joanna Stolorz
Członek Zarządu, Główny Księgowy
joanna.stolorz@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 13 wew. 125
: +48 600 403 627


Małgorzata Jarosińska
Specjalista ds. Kadr, Płac i Rozliczeń
malgorzata.jarosinska@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 13 wew. 122
: +48 697 697 716


Aleksandra Szpak
Specjalista ds. Księgowych
aleksandra.szpak@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 13 wew. 127


Monika Kleinert
Specjalista ds. Należności i Windykacji
monika.kleinert@lemarelectric.pl,
: +48 32 316 61 13 wew. 147
: +48 697 699 066


Magdalena Mańczyk-Czamara
Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych
magdalena.manczyk@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 13 wew. 110



Marcin Januszkiewicz
Członek Zarządu, Dyrektor ds. Handlowych
marcin.januszkiewicz@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 14 wew. 103
: +48 600 219 600


Tomasz Cuper
Specjalista ds. Handlowych
tomasz.cuper@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 14 wew. 111
: +48 697 697 442


Ireneusz Parczewski
Specjalista ds. Handlowych
ireneusz.parczewski@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 14 wew. 118
: +48 697 697 534


Sławomir Pawuska
Specjalista ds. Handlowych
slawomir.pawuska@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 14 wew. 109
: +48 697 697 655


Dariusz Gawlik
Specjalista ds. Handlowych
dariusz.gawlik@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 14 wew. 113
: +48 697 697 684


Piotr Uchto
Specjalista ds. Handlowych
piotr.uchto@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 14 wew. 119
: +48 609 953 302


Rafał Bednarek
Specjalista ds. Handlowych
rafal.bednarek@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 14 wew. 124
: +48 602 653 649


Artur Trąpczyński
Specjalista ds. Handlowych
artur.trapczynski@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 14 wew. 108
: +48 697 697 542


Jolanta Dzierzkowska
Specjalista ds. Handlowych
jolanta.dzierzkowska@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 14 wew. 144
: +48 609 994 991


Krzysztof Żyła
Specjalista ds. Handlowych
krzysztof.zyla@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 14 wew. 137
: +48 663 022 999


Aleksandra Grzanka
Przedstawiciel Handlowy
aleksandra.grzanka@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 14
: +48 723 850 452


Piotr Matoszko
Przedstawiciel Handlowy
piotr.matoszko@lemarelectric.pl
: +48 32 32 316 61 14
: +48 697 697 756


Jagoda Dyl
Przedstawiciel Handlowy
jagoda.dyl@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 14
: +48 605 606 334


Natalia Jopek
Przedstawiciel Handlowy
natalia.jopek@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 14 wew. 132
: +48 606 752 194

Adrian Dubiel
Informatyk
adrian.dubiel@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 14 wew. 146
: +48 609 854 934



Marcin Bytom
Specjalista ds. Handlowych
marcin.bytom@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 13 wew. 120
: +48 609 994 663


Piotr Lipiński
Specjalista ds. Handlowych
piotr.lipinski@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 13 wew. 128


Magdalena Klimińska
Referent ds. Ofertowania i Przetargów
magdalena.kliminska@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 13 wew. 117

Jakub Chowaniak
Kierownik ds. Zakupów
jakub.chowaniak@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 14 wew. 140
: +48 695 850 356


Agnieszka Iżyłowska
Specjalista ds. Zakupów
agnieszka.izylowska@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 14 wew. 143


Eliza Sosenka
Referent ds. Zakupów
eliza.sosenka@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 14 wew. 142
: +48 697 950 017


Grażyna Aniszewska
Referent ds. Zakupów
grazyna.aniszewska@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 14 wew. 141
: +48 697 699 080

Tomasz Wilk
Kierownik Magazynu
tomasz.wilk@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 14 wew. 105
: +48 697 697 469


Paweł Turek
Specjalista ds. Zakupów
pawel.turek@lemarelectric.pl
: +48 32 316 61 14 wew. 106
: +48 607 910 299


Hurtownia Elektryczna Mysłowice
Dane adresowe
  • LEMAR Electric Sp. z o.o.
    ul. Katowicka 104
    41-400 Mysłowice
    NIP 222-089-21-60
    REGON 242726666
    KRS 0000403385
Dane kontaktowe
Godziny otwarcia
    Pn - Pt 8:00/16:00